Bine ai venit e-saloane.ro
e-saloane.ro Intra in cont            e-saloane.ro Cont nou            Conecteaza-te cu facebook
Anunturi - Decoratiuni unghii - Angajam manichiura pedichiura
Adauga salon gratuit pe e-saloane.ro
Autentificare
User
Parola
Am uitat parola | Creeaza cont
Prima pagina » Anunturi » Decoratiuni unghii »
Angajam manichiura pedichiura

Candidatul ideal

Ce asteptam de la tine:

- Experienta de minim 3 ani in domeniu
- Persoana pasionata si interesata de ultimele tendinte in domeniu
- Experienta in lucrul cu oamenii (punem accent pe comunicarea cu clientii nostri)
- Persoana dinamica si optimista
- Fire sociabila si organizata
- Persoana responsabila si muncitoare
- Candidatii ce lucreaza deja in sectorul 3 au un plus
Descrierea jobului

Iti oferim:
- un loc de munca stabil intr-un salon profesionist cu vechime de 10 ani
- un mediu de muncă placut, construit la cele mai inalte standarde
- echipamente profesionale si produse de calitate superioara cu care sa iti pui in valoare munca
- deschidere din partea conducerii in privința programului de lucru si a achizitiilor de echipamente si produse de styling
- un salariu motivant discutat individual la interviu in functie de pregatirea si realizarile tale lunare
- doar persoanele selectate vor fi contactate pentru interviu
- precizam ca datele dumneavostra cu caracter personal vor fi folosite doar pe linia activitatii de resurse umane in cadrul firmei
Descrierea companiei

Din 2008
Salon de infrumusetare : Ellegance Salon .Este cadrul perfect în care să redescoperiţi secretele uitate ale Afroditei, facilitate de aparatură de ultimă generaţie menită să vă facă să vă simţiţi ca nişte zeiţe contemporane. Doamnelor, vă asteptăm cu braţele deschise să o facem invidoasa nu numai pe colega de birou, dar şi pe Afrodita!
Persoana de contact: ellegancesalons E-mail: Contacteaza autorul anuntului
Telefon:
0721221882
Website: ellegancesalon.ro
Pret: 0 RON Categoria: Anunturi » Decoratiuni unghii
Localitatea: Bucuresti Vizite: 163
Data adaugarii: 02 Aug 2018 Data expirarii: Expirat (17 Aug 2018)

Comentarii Adauga comentariu

Momentan nu exista comentarii pentru anuntul

Comenteaza
Adauga anunt gratuit
Adauga un articol pe e-saloane.ro

» Decoratiuni unghii
» Produse de coafura

CAUTARE ANUNT

Categorie:

Oras:
TOP 5 articole

e-saloane.ro - Ghidul frumusetii tale