Bine ai venit e-saloane.ro
e-saloane.ro Intra in cont            e-saloane.ro Cont nou            Conecteaza-te cu facebook
Anunturi - angajam maseuza ( masaj anticelulitic si de relaxare )
Adauga salon gratuit pe e-saloane.ro
Autentificare
User
Parola
Am uitat parola | Creeaza cont
Prima pagina » Anunturi » »
angajam maseuza ( masaj anticelulitic si de relaxare )

angajam maseuza ( masaj anticelulitic si de relaxare ) Cerinte:

-Curs de masaj terminat sau foarte aproape de final sau,
-Sa fi terminat o facultate unde se preda masaj
-In ambele cazuri de mai sus,candidatul trebuie sa stie sa execute masajul anticelulitic!

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Atributii :

Angajatul va avea urmatoarele atributii:
-Masaj de relaxare sau anticelulitic
-Impachetari anticelulitice si electrostimulare impreuna cu celelalte angajate (se asigura training)
-Mentinerea curateniei la locul de munca (impreuna cu celelalte angajate)

Beneficii:

-Toate tratamentele executate in salon se pot achizitiona de catre angajate la preturi speciale.
-mediu de munca placut

post full time :

- salariu 1200 ron +comision din incasari+ carte de munca
- program: luni-vineri 14.00-21.00 si sambata 9.00-15.00, o data pe luna weekend liber,duminica nu se lucreaza
-pachet voucher de 300 ron la finalul fiecarei luni in care va puteti face tratamente in salon
Persoana de contact: salon_angel_rose E-mail: Contacteaza autorul anuntului
Telefon:
0724770340
Website:
Pret: 1200 RON Categoria: Anunturi »
Localitatea: Bucuresti Vizite: 818
Data adaugarii: 18 Aug 2016 Data expirarii: Expirat (02 Sep 2016)

Comentarii Adauga comentariu

Momentan nu exista comentarii pentru anuntul

Comenteaza
Adauga anunt gratuit
Adauga un articol pe e-saloane.ro

» Decoratiuni unghii
» Produse de coafura

CAUTARE ANUNT

Categorie:

Oras:
e-saloane.ro - Ghidul frumusetii tale