Bine ai venit e-saloane.ro
e-saloane.ro Intra in cont            e-saloane.ro Cont nou            Conecteaza-te cu facebook
Anunturi - Produse de coafura - Clinica esteteic angajeaza cosmeticiana cu experienta
Adauga salon gratuit pe e-saloane.ro
Autentificare
User
Parola
Am uitat parola | Creeaza cont
Prima pagina » Anunturi » Produse de coafura »
Clinica esteteic angajeaza cosmeticiana cu experienta

Clinica esteteic angajeaza cosmeticiana cu experienta CANDITATUL IDEAL:
- experienta obligatorie pe un post similar de minim 2 ani;
- sudii superioare finalizate;
- studii de specialitate: asistent medical, cosmeticiana.
- aspect fizic placut, ingrijit;
- bune abilitati de promovare, vanzare de produse si servicii;
- seriozitate, flexibilitate, amabilitate, politete, comunicare si deschidere catre client;
- dorinta de a invata lucruri noi;
- bune cunostinte despre normele de igiena;
- atentie la detalii.

RESPONSABILITATI:

- utilizarea corecta si cu responsabilitate a aparatelor din dotarea unitatii pentru realizarea tratamentelor specifice (operare aparat laser pentru epilare definitiva, ultrasunete, tratamente faciale, microdermabraziune, radiofrecventa multipolara, oxigen hiperbaric, etc.);
- efectuarea terapiilor de slabire, remodelare corporala, relaxare cu aparatura de ultima generatie (criolipoliza, lipoliza);
- efectuarea tratamentelor faciale si personalizarea acestora in functie de necesitatile clientilor;
- intocmirea fiselor de tratament ale clientelor;
- responsabilitati legate de receptie: primire cliente, programari, incasari, rapoarte si evidente solicitate de manager, informatii clare si corecte oferite clientelor;
- vanzarea de servicii si produse in cadrul clinicii;
- promovarea serviciilor si produselor disponibile in clinica;
- respectarea programului de lucru, timpilor de lucru si programarilor;
- respectarea regulamentului intern al companiei.

BENEFICII:
- participarea la training-urile realizate de companie;
- contract de munca pe termen lung in conditiile respectarii obligatiilor de serviciu;
- pregatire profesionala continua;
- integrarea in cadrul unei echipe de profesionisti;
- conditii de munca excelente;
- salariu + bonusuri in functie de vanzari si performanta.
-locatie centrala
Persoana de contact: aesthete E-mail: Contacteaza autorul anuntului
Telefon:
0751792099
Website: www.aesthete.ro
Pret: 0 RON Categoria: Anunturi » Produse de coafura
Localitatea: Bucuresti Vizite: 176
Data adaugarii: 31 Jul 2018 Data expirarii: Expirat (15 Aug 2018)

Comentarii Adauga comentariu

Momentan nu exista comentarii pentru anuntul

Comenteaza
Adauga anunt gratuit
Adauga un articol pe e-saloane.ro

» Decoratiuni unghii
» Produse de coafura

CAUTARE ANUNT

Categorie:

Oras:
TOP 5 articole

e-saloane.ro - Ghidul frumusetii tale